Obecna sytuacja gospodarcza spowodowała, że wiele firm musiało podjąć radykalne decyzje. Wstrzymanie inwestycji, redukcja zatrudnienia czy nawet całkowite zamknięcie – z takimi problemami od kilku miesięcy boryka się wielu przedsiębiorców. Ci, którzy postanowili podjąć walkę ze skutkami epidemii, szukają alternatywnych rozwiązań, które pomogą im utrzymać płynność finansową i terminowo regulować bieżące zobowiązania.

Rządowe wsparcie dla wielu przedsiębiorców okazało się niewystarczające. Formalności w banku niejednokrotnie ciągną się miesiącami, a gotówka potrzebna jest na już? Z pomocą mogą przyjść usługi oferowane przez PragmaGO®. Cały proces odbywa się online, a decyzja o finansowaniu w zależności od rodzaju wybranej usługi przyznawana jest od dwóch do maksymalnie 24 godzin.

Sfinansuj zakupy firmowe

Każda firma niezależnie od tego, w jakiej branży działa musi inwestować – sprzęt, oprogramowanie, materiały to tylko kilka przykładów wydatków. Co zrobić, kiedy np. koszt sprzętu dla nowego pracownika jednorazowo jest za dużym wydatkiem? Zrób zakupy w dowolnym sklepie. Wejdź na stronę pragmago.pl i wypełnij formularz finansowania zakupów. Przed wysłaniem wniosku możesz skorzystać z kalkulatora, dzięki czemu wszystkie koszty poznasz jeszcze przed rozpoczęciem procesu finansowania. We wniosku wystarczy załączyć dokument potwierdzający zakup, podać dane swojej firmy oraz dostawcy. Wydatki możesz rozłożyć na dogodną dla Ciebie ilość rat – od 3 do 12. Decyzja wydawana jest maksymalnie w dwie godziny a warunki akceptowane poprzez SMS bez zbędnych papierowych wniosków. W przypadku kolejnych zakupów, faktury możesz zgłaszać jeszcze szybciej w Strefie Klienta.

Stałe finansowanie faktur, czyli faktoring

Wystawiasz faktury z długimi terminami płatności i współpracujesz ze stałymi odbiorcami? Idealnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu będzie faktoring, dzięki któremu zyskasz stały dostęp do gotówki. W tym przypadku cały proces również odbywa się online. Wniosek składa się z czterech prostych kroków, w których należy podać dane firmy, jej właściciela, wybrać preferowaną wysokość limitu faktoringowego oraz dodać listę stałych odbiorców. Warunki finansowania oraz umowa dostarczane są drogą mailową. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klient otrzymuje dane dostępowe do Strefy Klienta, gdzie zgłasza wszystkie faktury do finansowania oraz ma możliwość modyfikowania listy swoich stałych odbiorców.

Finansowanie pojedynczych faktur

Niewielu z nas lubi się wiązać stałymi umowami. Nie każdy też ma taką potrzebę. W przypadku nagłego i jednorazowego zapotrzebowania na gotówkę możesz uzyskać finansowanie z pojedynczej faktury. Usługą tą powinni się zainteresować także przedsiębiorcy, którzy nie współpracują ze stałymi odbiorcami. W tym przypadku również cały proces finansowania przebiega online, a wniosek wymaga uzupełnienia danych w czterech krokach. Konieczne jest załączenie faktury, która ma zostać sfinansowana, podanie danych firmy oraz odbiorcy. Decyzja i realizacja następuje zaledwie po dwóch godzinach od potwierdzenia faktury przez odbiorcę. Także tutaj w przypadku chęci sfinansowania kolejnych faktur nie musisz za każdym razem wypełniać formularza. Przy pierwszym zgłoszeniu każdy klient otrzymuje dostęp do Strefy Klienta.

Szybko i bezpiecznie

Niewątpliwą zaletą usług oferowanych przez PragmaGO® jest możliwość ubiegania się o finansowanie w 100% online. Co więcej, rozwiązania zastosowane w formularzach sprawiają, że część danych z faktury pobierze się automatycznie. Nie musisz więc wszystkich danych wpisywać ręcznie. W PragmaGO® szybko i bez wychodzenia z domu czy biura możesz zyskać gotówkę, która wielu firmom jest teraz tak bardzo potrzebna.

Artykuł sponsorowany