Epitafium jest firmą rodzinną. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Naszym głównym celem jest pomoc w zaplanowaniu pogrzebu zgodnie z Państwa specjalnymi wymaganiami i marzeniami. Pomożemy Państwu zorganizować wszystkie szczegóły pogrzebu, takie jak: kwiaty, muzyka, ubranie dla zmarłego i wiele innych. Wszystkie nasze usługi wykonywane są z wielką starannością i profesjonalizmem.

Zakład Pogrzebowy Epitafium (www.epitafium.krakow.pl) świadczy usługi pogrzebowe już od ponad 10 lat. Zawsze byliśmy tam, aby wspierać ludzi w ich potrzebie. Wiemy, jak trudno jest stracić bliską osobę i dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Państwu w załatwieniu wszystkich formalności. Nasz personel jest doskonale wyszkolony, profesjonalny i pełen współczucia dla potrzeb każdej rodziny.

Chcemy być przy Tobie, gdy wydarzy się tragedia, dlatego nie wahaj się skontaktować z nami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musisz sam przechodzić przez stratę bliskiej osoby. Nasza pomoc jest do Państwa dyspozycji przede wszystkim w domu pogrzebowym w Krakowie, gdzie nasz zespół jest gotowy spełnić Państwa życzenia.

Pomożemy Ci odnaleźć się w skomplikowanych procedurach związanych ze śmiercią bliskiej osoby, ale także wykraczamy poza to, co jest wymagane przez prawo.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel służy radą i pomocą we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Jesteśmy profesjonalni i dyskretni, posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas pracy z osobami, które straciły bliskich. Uważnie wsłuchamy się w Państwa potrzeby i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić dokładnie to, czego Państwo potrzebują.

Naszym celem jest opowiedzenie historii osób zmarłych, odnalezienie ich unikalnych cech i uwiecznienie ich w sposób, który zostanie zapamiętany przez ich rodziny i przyjaciół.

Pogrzeb to ceremonia związana z ostatecznym rozdysponowaniem zwłok, taka jak pochówek lub kremacja, wraz z towarzyszącymi jej obrzędami. Zwyczaje pogrzebowe obejmują zespół wierzeń i praktyk stosowanych przez daną kulturę w celu upamiętnienia i uszanowania zmarłych, począwszy od samego pochówku, a skończywszy na różnych pomnikach, modlitwach i rytuałach odprawianych na ich cześć. Zwyczaje różnią się w zależności od kultury i grupy religijnej. Powszechne świeckie motywy pogrzebów obejmują opłakiwanie zmarłego, celebrowanie jego życia oraz oferowanie wsparcia i współczucia pogrążonym w żałobie; ponadto pogrzeby mogą mieć aspekty religijne, które mają pomóc duszy zmarłego w dostaniu się w zaświaty, zmartwychwstaniu lub reinkarnacji.

Kiedy umiera ukochana osoba, trzeba zająć się wieloma sprawami, a ciężar emocjonalny może być przytłaczający.

Pragniecie Państwo skupić się na przeżywaniu żałoby, wspieraniu rodziny i wspominaniu ukochanej osoby w sposób, który będzie miał znaczenie. W Domu Pogrzebowym Epitafium współpracujemy z Państwem, aby pogrzeb lub nabożeństwo żałobne odzwierciedlały osobowość i pasje Państwa bliskiej osoby.

Rozumiemy, że śmierć bliskiej osoby to trudny okres. Dlatego jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w podjęciu najważniejszych decyzji, które zostaną podjęte w tym trudnym czasie. Jeśli szukasz doświadczonego zakładu pogrzebowego, który profesjonalnie zajmie się organizacją pogrzebu i wszystkimi formalnościami, skontaktuj się z nami.

Utrata ukochanej osoby jest doświadczeniem zmieniającym życie i wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie. Z dumą dbamy o to, aby wszystko przebiegło bezproblemowo, co pozwala Państwu skupić się na tym, co najważniejsze: na uczczeniu pamięci ukochanej osoby.

Artykuł partnera