Led Labs oferuje m.in. taśmy premium sprawdzające się świetnie do użytku domowego, taśmy profesjonalne, które można w różnorodny sposób zastosować w punkcie usługowym oraz taśmy wodoodporne, które będą idealnym rozwiązaniem w przestrzeniach, w których oświetlenie będzie narażone na kontakt z wilgocią.

Przykładowe zastosowanie

Różnorodne taśmy LED oferowane przez producenta LED Labs to idealne akcesorium podświetlające zarówno do użytku domowego, jak i w przedsiębiorstwie. W domu taśmy pozwolą na stworzenie unikatowych świetlnych aranżacji podkreślających piękno poszczególnych elementów wyposażenia, a w firmie sprawdzą się zarówno jako dodatkowe oznakowanie świetlne mało widocznych powierzchni (m.in. progów, framug), jak i dodatkowa dekoracja przestrzeni handlowej.

Taśmy premium

Taśma LED premium jest praktycznym i estetycznym oświetleniem, które może być zamontowane w różnorodnych częściach pomieszczenia, podświetlając w wybranej barwie poszczególne części przestrzeni (przykładowo montując ją na suficie), jak i elementy wyposażenia (zamontowane na półce w celu estetycznego oświetlenia znajdujących się na półce rzeczy). Taśmy charakteryzują się korzystnym kontem oświetlenia oraz odpowiednim napięciem zasilania. Dostępne są różne modele emitujące odmienne barwy światła oraz charakteryzujące się różnym stopniem hermetyczności. Wśród taśm premium szczególnie uniwersalnymi modelami są wersje wodoodporne. Mogą być zamontowane w miejscach narażonych na kontakt z wilgocią jak kuchnia, czy też łazienka. Sprawdzą się też doskonale do użytku zewnętrznego. Dużym atutem taśm LED jest możliwość ich cięcia, którego częstotliwość jest zależna od ilości lampek.

Taśmy profesjonalne

Profesjonalna taśma LED różni się od wersji premium kilkoma kluczowymi czynnikami. Jednym z najważniejszych jest większy strumień świetlny. Oznacza to, iż zamontowana taśma charakteryzuje się dużo lepszym poziomem widoczności i lepszym oświetleniem przestrzeni i jej elementów. Innym atutem jest dłuższy czas eksploatacji. Decydując się na zakup taśmy profesjonalnej możemy założyć, iż czas jej użytkowania będzie nawet dwukrotnie dłuższy aniżeli taśmy w wersji premium. Oferowane przez LED Labs produkty mogą działać nawet przez 50 000 godzin. Z tego względu sprawdzi się doskonale m.in. w punkach handlowych. Taśmy profesjonalne charakteryzują się też wyższą jakością barw, które posiadają taki sam odcień w każdym miejscu. Zakupując modele najwyższej jakości mamy pewność, że będą one funkcjonować przynajmniej przez 36 miesięcy. Jeżeli stanie się inaczej LED lab obejmie taśmę gwarancją.

Różnorodna oferta cenowa

W zależności od klasy szczelności, ilości i rodzaju diod, czy też długości całej taśmy produkty charakteryzują się zróżnicowanymi cenami. Koszt najtańszych profesjonalnych produktów oscyluje w granicach 20 złotych. Wybierając modele o najlepszych parametrach zapłacimy około 50 złotych. W przypadku taśm klasy premium ich koszt jest zależny od tych samych czynników. Najtańsze modele można nabyć już za 7-8 złotych. najdroższe taśmy premium kosztują 15-20 złotych.

Artykuł zewnętrzny